Hakkımızda

Dizifragman.net olarak yayın hayatımıza 2018 yılının ilk aylarında başlangıç yaptık. Kuruluşumuzun amacı dizi ve sinema sektöründe yaşanan gelişmeleri, magazin dünyasında yaşanan olayları, yeni yapımlar ve bu yapımlarda rol alan oyuncularla ilgili kapsamlı ve doğru bilgileri içeren haber platformu olarak yayıncılık yapmaktır.

Web sitemizde yayınladığımız haberlerde konu edinilen olaylara ve haberlerimizde adı anılan kişilere net bir tarafsızlıkla yaklaşmaktayız. Haberlerimizi okuyucu kitlemize ulaştırırken hiç bir haberin anlamını ve bütünlüğünü bozmamayı ve manipülasyonlardan kaçınmayı kendimize ilke ediniyoruz. Bizim habercilik anlayışımızda bir haber içeriğinin “iyi veya kötü”, “müjdeli veya kara haber” olması çok fazla ilgimizi çekmiyor. Aynı zamanda haberlerimizi sunarken okuyucu kitlemizi yönlendirmekten kaçınıyor ve sadece gerçeği aktarmayı amaç ediniyoruz.

Dizifragman.net ailesi olarak haber alanımıza giren ve haber niteliği taşıyan bütün gelişmeleri konu ediniyoruz ve bu gelişmeleri ziyaretçilerimizin de bilmeye hakkı olduğunu savunuyoruz.

Dizi, sinema, interaktif medya yayıncılığı, televizyon yapımları ve magazin dünyasına hakim olduğumuzu düşünüyoruz. Bu bizim alanımız ve bu alanda uzman editör ekibimizle haber niteliği taşıyan tüm gelişmeleri en doğru, hızlı ve zamanında ziyaretçilerimizle paylaşmayı görev biliyoruz.

YENİ DİZİ SİNEMA HABERLERİ